Współpraca

Producent chemii budowlanej BEM i DEFENDER.

 

Nasza firma prowadzi sprzedaż swoich produktów zarówno poprzez sklepy jak i hurtownie. Chętnie podejmujemy współpracę z nowymi odbiorcami.

Właściele sklepów i hurtowni budowlanych, którzy chcą sprzedawać nasze produkty mogą skontaktować się z naszymi przedstawicielami handlowymi lub przez naszą stronę internetową.

 

Prowadzimy również sprzedaż za granicę Polski.

Dowiedz się więcej o szczegółach współpracy za pomocą poczty elektronicznej bem@bem.pl lub pod numerem telefonu: 691 305 477

 

 

W naszej ofercie znajdziecie: kleje do drewna, kleje do płytek - glazury, kleje do styropianu i wykłądzin, kleje mrozoodpornefolie w płynie, akrylowe impregnaty gruntujące, zmywacze do farb, zmywacze do powłok lakierniczych, emalię silikonową termoodporną do 500°C, plastyfikatory. Proponujemy również poliuretanowe preparaty do impregnacji i malowania nawierzchni betonowych oraz tynki akrylowe, tynki silikatowe, tynki silikatowo-silikonowe, tynki silikonowe, tynki nano i farby elewacyjne akrylowe, farby elewacyjne silikatowe, farby elewacyjne silikatowo-silikonowe, farby elewacyjne silikonowe, farby wewnętrzne akrylowe, farby lateksowe tynki mozaikowe, tynki dekoracyjne. Produkujemy również środki do czyszczenia, usuwania pleśni mchu, glonów, porostów, usuwania zabrudzeń cementowych, rdzy, nalotów oraz pielegnacji klinkieru i kamienia.

 


LuckyStudio