O firmie

Firma BEM powstała w 1992 roku. Rozpoczynaliśmy od konfekcjonowania artykułów chemii budowlanej oraz produkcji zmywaczy do farb i emalii silikonowych termoodpornych. Wraz z upływem czasu, dzięki Państwu firma dynamicznie się rozwijała poszerzając asortyment produkowanych wyrobów o kleje wodorozcieńczalne i rozpuszczalnikowe, impregnaty do tynków, folie w płynie, farby i tynki elewacyjne, wewnętrzne farby hypoalergiczne.

Indywidualne, rzetelne podejście do każdego klienta stało się naszą dewizą i przysporzyło nam wielu stałych odbiorców. Podnosząc jakość naszych usług utworzyliśmy dla Państwa biuro obsługi klienta, w którym uzyskacie Państwo wszelkie potrzebne informacje. Nasze produkty są także znane i doceniane na rynkach takich krajów jak Litwa, Rosja, Ukraina, Białoruś, Czechy, Niemcy, Szwajcaria.

Od samego początku położyliśmy szczególny nacisk na jakość oferowanego asortymentu. Przy produkcji naszych wyrobów wykorzystujemy doświadczenie, technologie oraz surowce uznanych koncernów chemicznych. Nasze laboratorium ciągle pracuje nad nowymi wyrobami oraz udoskonaleniem już istniejących. Firma świadczy również usługi w zakresie produkcji i konfekcjonowania artykułów chemii budowlanej według receptur własnych i powierzonych.

Przedstawiciele handlowi pracujący dla Państwa służą doradztwem i pomocą w wyborze odpowiednich rozwiązań. Chętnie odwiedzą Państwa i odpowiedzą na każde pytanie dotyczące firmy BEM i oferowanych przez nas produktów.

Jeśli życzycie sobie Państwo pełną informację o naszym wyrobie lub wyrobach to prosimy wysłać zapytanie do naszego działu obsługi klienta.

Obecnie oferujemy: kleje do drewna, kleje do płytek - glazury, kleje do styropianu i wykłądzin, kleje mrozoodpornefolie w płynie, akrylowe impregnaty gruntujące, zmywacze do farb, zmywacze do powłok lakierniczych, emalię silikonową termoodporną do 500°C, plastyfikatory. Proponujemy również poliuretanowe preparaty do impregnacji i malowania nawierzchni betonowych oraz tynki akrylowe, tynki silikatowe, tynki silikatowo-silikonowe, tynki silikonowe, tynki nano i farby elewacyjne akrylowe, farby elewacyjne silikatowe, farby elewacyjne silikatowo-silikonowe, farby elewacyjne silikonowe, farby wewnętrzne akrylowe, farby lateksowe tynki mozaikowe, tynki dekoracyjne. Produkujemy również środki do czyszczenia, usuwania pleśni mchu, glonów, porostów, usuwania zabrudzeń cementowych, rdzy, nalotów oraz pielegnacji klinkieru i kamienia.

 


LuckyStudio